2016 - 2017 sanat sezonumuzu 15 Ekim 2016 Cumartesi günü BİR ROBOT HİKAYESİ oyunuyla açtık. Seyircilerimizi özlemişiz.

  2016 - 2017 sanat sezonumuzun ilk Bebek Oyunu ACABA KUTUDA NE VAR 16 Ekim Pazar günü başladı. Seyircilerimizin yoğun ilgisiyle karşılanan oyun 25 Aralıkta sona erdi.

  VE YENİ BİR SEZONA...

PEMBE KURBAĞA SAHNESİ'nde 2014 - 2015 sezonumuz dilediğimiz gibi bol alkışlı geçti. Ekim'de yeni sezonumuzda yine birlikte olmayı diliyoruz.

PEMBE KURBAĞA SAHNESİ'nde 2016-2017 sanat sezonunda yedi oyunumuz izleyicilerimizle buluşacağız:

3 yaş üstü oyunlarımız

 • BİR ROBOT HİKAYESİ

 • Figen ÇAKMAKOĞLU ve Ali Nihat YAVŞAN’ın yazdığı, Ali Nihat YAVŞAN’ın yönettiği oyun, Oyuncaklar Ülkesinde mutluluk içinde yaşarken Robot'un gelişiyle yaşamları değişen oyuncakların öyküsünü sahneye getiriyor.

  3-10 yaş grubuna yönelik oyunda Flüt Eşlik Öykücan YAVŞAN’a, Kostüm Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Figen ÇAKMAKOĞLU’na, ait. Rolleri Ali Nihat YAVŞAN, Gülşah ÇAKMAKOĞLU, Öykücan YAVŞAN, Duru YAVŞAN ve Asal ÇAPAR paylaşıyor.

 • SEVGİLİ TOPRAK İLE PAPATYA

 • Ali Nihat YAVŞAN’ın yazıp yönettiği oyun, kısa boyunu beğenmeyip sürekli şikayet eden Papatya ile ona yardım eden Sevgili Toprak'ın öyküsünü sahneye getiriyor.

  2-8 yaş grubuna yönelik oyunun Kostüm Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Ali Nihat YAVŞAN’a ait. Rolleri Ali Nihat YAVŞAN, Gülşah ÇAKMAKOĞLU ve Asal ÇAPAR paylaşıyor.

  Gölge oyunu

 • KARAGÖZ BALIKÇI

 • Ali Nihat YAVŞAN’ın yazdığı ve sunduğu KARAGÖZ BALIKÇI geleneksel gölge oyunumuzu, her yaşa, özellikle de çocuklara tanıtmak ve sevdirmek üzere hazırlanmış bir oyun.

  Oyunun sonunda izleyicilere gölge karakterleri tanıtmayı amaçlayan kısa bir atölye çalışması yapılmaktadır.

  Her yaşa yönelik oyunun Kostüm Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Figen ÇAKMAKOĞLU’na ait. Ali Nihat YAVŞAN'ın Usta olduğu oyunda,Gülşah ÇAKMAKOĞLUve Asal ÇAPAR da yer aldı.

  İllüzyon Oyunu

 • ALİ NİHAT'LA SİHİRLİ YOLCULUK

 • ALİ NİHAT YAVŞAN’ın hazırlayıp sunduğu bir illüzyon oyunu.

  3 yaş üstüne yönelik oyunun Kostüm Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Figen ÇAKMAKOĞLU’na ait.

  BEBEK TİYATROSU / 3 yaş ve öncesi grubu oyunlarımız

  Türkiye'de ilk kez yapılan ve tam dokuz yıldır izleyicilerimizin büyük ilgisi ve beğenisiyle karşılanan 3 yaş ve öncesi miniklerimize sergilenen oyunlarımız bu sezon da sürdü.

  Yine geçen sezonlarda olduğu gibi sekiz haftada bir yeni bir oyunla miniklerimizle buluştuk.

  Sergilemekten büyük keyif aldığımız, her seansında ayrı bir deneyim yaşadığımız bu kuşak oyunlarımız yeni sezonda BENİM GÜZEL YATAĞIM ile başladı.

  Ocak ve Şubat aylarında SEVGİLİ KARDAN ADAM,

  Mart ve Nisan aylarında ise HAVUÇ TARLASINDAKİ KOCA FİL oyunları sergilendi.
    
    PEMBE KURBAĞA EĞLENCE KULÜBÜ ÖZEL GÜNLERİNİZDE YANIBAŞINIZDA...

  Pembe Kurbağa Eğlence Kulübü organizasyonuyla doğum günleri, sünnetler, partiler, şenlikler ve piknikler, kısacası tüm özel günler, düzeyli ve kaliteli bir eğlence dünyasına dönüşüyor.

  Unutulmaz Saatler

  Animasyonlarıyla eğlence sektöründe disiplini ve titizliğiyle haklı bir üne sahip olan Pembe Kurbağa Eğlence Kulübü, çocuk animasyonu ve büyük animasyonuyla da partilerin unutulmazlığını sağlamaya devam ediyor.

  REKLAMIMIZ İŞİMİZ.. 1984'den beri..

  80'in üstünde kostümle özel günlerinize renk katan animatörlerin yanında müzik, alan oyunları, şişme alanlar, animasyonlu yiyecekler, süsleme ve daha niceleri..

  DÜŞLEYİN.. GERÇEKLEŞTİRELİM..